Dohodnina za PGD Brezje

V kolikor ne donirate 0,5% dohodnine, se le ta vrne v državni proračun, namesto, da bi pomagala olajšati delovanje neprofitnim društvom – gasilskim društvom ali gasilskim zvezam.

Davčni zavezanci vsako leto 40% donacij namenjamo organizacijam s področja obrambe ter zaščite, reševanja in pomoči. Donacijo lahko namenite tudi našemu gasilskemu društvu z izpolnjenim obrazcem, ki ga pošljete na davčni urad. Obrazec je dostopen na povezavi spodaj. Roka za oddajo ni, to lahko storite kadarkoli!

Zahtevo za namenitev dela dohodnine za donacije lahko pošljete po pošti ali s pomočjo edonacije enostavno izpolnite zahtevo preko spleta na računalniku ali mobilnem telefonu ter zaključite z elektronskim podpisom.

PGD Brezje
Dupleška cesta 35, 2000 Maribor
Davčna številka: 64820203

Hvala vsem, ki ste in vsem, ki še boste to storili.