Za nami je pester vikend. V petek, 1.2.2019, smo se zbrali na 23. zboru mladih našega društva. Pregledali smo aktivnosti preteklega leta in si zastavili plan za 2019, med nami pa so bili tudi gostje: predsednik mladinske komisije na GZ Maribor Aleš Serdinšek in mentorji z mladimi iz sosednjih društev 2. sektorja GZ Maribor. Prav tako so bili z nami predsednik, poveljnik in namestnik poveljnika našega društva, ki nas pri delu vedno podpirajo. Prisotnih je bilo tudi precej staršev in prav je tako, da slišijo in vidijo, kako teče naše delo.

Podelili smo priznanja za vzornega pionirja/ko in vzornega mladinca/ko. Vsem dobitnikom iskreno čestitamo. Prilagamo tudi dokumenta, kjer si lahko preberete poročilo mladinske komisije za leto 2018 in program dela mladinske komisije za leto 2019, ogledate pa si lahko tudi nekaj utrinkov.

Dodaj odgovor